Odzież ochronna

Aktywne filtry

Podczas pracy na roli, podobnie jak podczas wykonywania obowiązków służbowych, konieczne jest przestrzeganie powszechnie obowiązujących zasad BHP. Dotyczy to nie tylko pracy w bezpiecznych warunkach, ale również noszenia ubioru, który należy mieć na sobie podczas realizacji postawionych przez siebie lub przełożonego zadań. W związku z tym odzież ochronna dobrana w odpowiedni sposób urasta do niezwykle istotnej rangi. Musi ona nie tylko zabezpieczać osobę przed wystąpieniem potencjalnego ryzyka odniesienia urazu, ale też zapewniać wygodę użytkowania. Jeżeli więc szukasz propozycji ubrań roboczych, które nie ograniczają swobody ruchów, a w dodatku są wytrzymałe, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Odzież ochronna powinna być bardzo dobrze dopasowana do sylwetki

Przede wszystkim należy pamiętać, że ubrania robocze należy dostosować do ciała, gdyż odstające rękawy czy inne fragmenty elementów garderoby mogą stwarzać potencjalne ryzyko odniesienia urazu, w szczególności podczas pracy z maszynami rolniczymi. Z tego też względu odzież ochronna powinna być dostosowana także do rodzaju wykonywanych obowiązków. Jej celem jest bowiem zabezpieczenie użytkownika przed zagrożeniami wynikającymi ze środowiska pracy. Podsumowując więc, ubrania z jednej strony nie mogą zbytnio krępować swobody ruchów, z drugiej zaś muszą odpowiednio przylegać do sylwetki.

Ogrodniczki, rękawice, kalosze piankowe, a także inne ubrania robocze w ofercie MARO-TECH

Dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy szereg ubrań zaliczanych do kategorii odzieży ochronnej, wykonanych przez najlepszych na rynku producentów: firmy Gekon, Original Kramp oraz Elke. W tym miejscu znajdziesz produkty stworzone z wytrzymałych tkanin, które zostały dodatkowo wzmocnione w newralgicznych miejscach, by sprostać zadaniom stawianym przed nimi w rolnictwie oraz ogrodnictwie. Na stanie mamy duży wybór rękawic ochronnych, butów, a także spodni typu ogrodniczki. Po prostu wybierz rozmiar, który najlepiej Ci odpowiada i ciesz się funkcjonalną odzieżą ochronną już dziś.