Filtry

Kategorie

Kategorie

Szerokość ostrza

Szerokość ostrza

Szerokość główki

Szerokość główki

Otwór

Otwór

Noże do kosiarek i maszyn - Noże i części do kosiarek bijakowych

Aktywne filtry

Filtry

Kategorie

Kategorie

Szerokość ostrza

Szerokość ostrza

Szerokość główki

Szerokość główki

Otwór

Otwór

Prezentujemy noże i części do kosiarek bijakowych: komunalnych, rolniczych i sadowniczych. Kosiarki bijakowe jednocześnie koszą i rozdrabniają uprawy. Elementami tnącymi są bijaki, które są bardzo wytrzymałe. Niektóre modele z powodzeniem sprawdzają się nie tylko do koszenia, ale i do pielęgnacji terenów zielonych: parków, skwerów, trawników oraz skwerów. Inne są przeznaczone do koszenia nieużytków oraz poboczy dróg. Noże i inne części kosiarek bijakowych mogą ulegać uszkodzeniu bądź zużyciu. W tej kategorii prezentujemy produkty, którymi można wymienić te elementy. 

W sklepie internetowym Maro-Tech oferujemy noże i części do kosiarek produkowanych przez włoską firmę Peruzzo, a także zamienniki bardzo dobrej jakości. Są one niezbędne do wydajnej, długotrwałej i prawidłowej pracy. Każda z oferowanych części wykazuje wysoką jakość wykonania, trwałość i wytrzymałość. Dzięki odpowiedniemu doborowi noży oraz innych części można zapewnić koszenie bez problemów. 

Oferta jest szeroka i obejmuje różne typy noży, między innymi blaszane, odkuwki, typ Y. Można zakupić sam nóż, bądź komplet z nożem i elementami potrzebnymi do zamontowania go, na przykład za pomocą sworzni i szekli. Montaż jest prosty. Części są zaprojektowane i wykonane precyzyjnie, aby każdy element pasował do siebie. W opisie produktu znajduje się typ noża, a także modele i marki kosiarek, do których dany nóż pasuje.