Filtry

Kategorie

Kategorie

Profil przyłącza zewn.

Profil przyłącza zewn.

Model

Model

Średnica kołnierza

Średnica kołnierza

Marka

Marka

Części do ciągników i maszyn

Aktywne filtry

Filtry

Kategorie

Kategorie

Profil przyłącza zewn.

Profil przyłącza zewn.

Model

Model

Średnica kołnierza

Średnica kołnierza

Marka

Marka

Głównym przedmiotem działalności firmy Maro-Tech jest sprzedaż elementów konstrukcyjnych maszyn rolniczych - w tym części do ciągników. Dotyczy to zarówno urządzeń renomowanego producenta URSUS (C-330 i C-360), jak i Tomo Vinkovic (TV-521). W naszym asortymencie znajdą Państwo przede wszystkim silniki, a w tym komplet uszczelek, pokrywę rozrządu, a także wały korbowe. Nie zapomnieliśmy również o tak podstawowych elementach, jak tuleje łożyskowe, panewki korbowodowe oraz oczywiście, filtry oleju oraz zaślepki.

Wszystkie proponowane produkty są fabrycznie nowe, umożliwiając wymianę starych lub uszkodzonych części do ciągników. Pozwoli to zapewnić maszynie bezawaryjne działanie przez znacznie dłuższy czas. W celu zapoznania się ze specyfikacją techniczną naszego asortymentu, zachęcamy do przejścia na poszczególne podstrony produktowe.Przestój w prowadzeniu plac polowych? Na pewno nie z firmą MARO-TECH!

Doskonale rozumiemy, że posiadacze gospodarstw rolnych rzadko kiedy mogą pozwolić sobie na to, by zaprzestać prowadzenia prac polowych. Bezawaryjne działanie wszystkich maszyn ma szczególne znaczenie zwłaszcza podczas żniw, gdzie nawet najdrobniejsza usterka może przyczynić się m.in. do zbioru mniejszych plonów. Z MARO-TECH jednak ta sytuacja nie ma prawa się wydarzyć. Do zaoferowania mamy bowiem fabrycznie nowe części zamienne do ciągników oraz innych maszyn rolniczych, dzięki którym w przypadku wystąpienia awarii niemal natychmiast można przywrócić je do stanu użytkowania.

Części do silników maszyn rolniczych

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że „sercem” każdej maszyny jest jej silnik. W wyniku ciągłej eksploatacji może on jednak ulegać awariom, co oznaczałoby kosztowną naprawę. Warto więc mieć „w pogotowiu” części do ciągników oraz innych maszyn rolniczych, by móc w razie wystąpienia usterki zareagować szybko na niespodziewane zdarzenie. W naszym asortymencie znalazły się m.in. komplety uszczelek, wały korbowe, głowice, a także wiele innych ważnych elementów.


Części Ursus

Traktory rolnicze tej marki należą z pewnością do najpopularniejszych w naszym kraju. Na stanie posiadamy fabrycznie nowe części do ciągników Ursus, dzięki którym szybko i sprawnie można przeprowadzić uszkodzonych elementów.

Części Tomo Vinkovic TV-521

Szybka i sprawna naprawa traktora rolniczego? Hurtownia MARO-TECH ma do zaoferowania części do ciągników Tomo Vinkovic TV-521. W asortymencie znalazły się m.in. wały korbowe silnika czy też tuleje łożyskowe.

Części Carraro

Do zaoferowania mamy bardzo duży wybór części Carraro dedykowanych maszynom tej włoskiej marki. Proponujemy m.in. łożyska, krzyżaki, simeringi, sworznie, tulejki oraz wiele innych niezbędnych elementów.

Części CNH

MARO-TECH to hurtownia oferująca komponenty dla rozwiązań rolniczych oraz przemysłowych. W naszym asortymencie znajdziesz części CNH dedykowane maszynom stworzonym przez tego włosko-amerykańskiego producenta.

Części do ciągników jednoosiowych

Wśród naszego bogatego asortymentu znalazły się części do ciągników jednoosiowych. Są to fabrycznie nowe komponenty, które z powodzeniem zastąpią oryginalne elementy zamontowane w traktorach rolniczych.