Filtry

Kierunek obrotów

Kierunek obrotów

Pompy hydrauliczne - Pompy hydrauliczne gr. 2

Aktywne filtry

Filtry

Kierunek obrotów

Kierunek obrotów

Pompy hydrauliczne to najważniejsze elementy wchodzące w skład napędów hydraulicznych. Są one niczym  prawdziwe serce całego układu, które pompuje ciecz zasilającą maszynę. Napęd hydrauliczny z kolei, w skład którego wchodzą owe pompy to doskonałe rozwiązanie znajdujące miejsce w dziesiątkach urządzeń i maszyn. Napędy hydrauliczne spotkać można w maszynach drogowych, budowlanych i rolniczych, a także w górnictwie czy hutnictwie. Czyli wszędzie tam, gdzie wykonywana jest ciężka praca i wymagana duża siła oraz nośność. Napęd hydrauliczny nadaje się do tego doskonale, zapewniając dużą moc. 

Pompy hydrauliczne poza swoimi niewielkimi gabarytami i niezawodnością cieszą się również możliwością łatwej wymiany, która to przekłada się na długą żywotność maszyn używających tej technologii.

W naszym sklepie nie brakuje wyboru pomp hydraulicznych. Grupa druga pomp charakteryzuje się większą objętością geometryczną, niż w przypadku pomp grupy pierwszej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jeśli nie ma szukanej pompy w ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, dobierzemy, doradzimy w doborze pompy i asortymentu.

Kontakt:   +48791691814