Filtry

Marka

Marka

Pompowanie, opryskiwanie - Pompy cieczy na WOM

Aktywne filtry

Filtry

Marka

Marka

W ofercie posiadamy pompy wody ML włoskiego producenta Ferroni. Są napędzane z wałka odbioru mocy ciągnika, szeroki wybór modeli o różnych wydajnościach.

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele rozwiązań niezbędnych w konkretnych gałęziach przemysłu. Dostępne w ofercie pompy do cieczy WOM są stosowane w wielu dziedzinach, w tym w rolnictwie oraz budownictwie. Ich głównym zadaniem jest przepompowywanie cieczy, takich jak woda, paliwo czy chemikalia. Pompa na wałek WOM może mieć różne zastosowania. W rolnictwie jest wykorzystywana do nawadniania pól, opryskiwania roślin czy transportu wody. W przemyśle jest używana do pompowania paliw, olejów czy chemikaliów. Rozwiązanie te są również popularne w budownictwie, gdzie są wykorzystywane do betonu czy wody.

Funkcjonalność pomp na wałek WOM do cieczy

Pompa na wałek WOM ma wiele zalet. Przede wszystkim, dzięki napędowi przez wałek, nie wymaga dodatkowego silnika lub źródła zasilania. Pozwala to na znaczne oszczędności kosztów oraz ułatwia przenoszenie i montaż instalacji. Dodatkowo, urządzenia te są zwykle proste w obsłudze i charakteryzują się niskim poziomem awaryjności. Podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania warto poznać i przeanalizować potrzeby firmy, w jakiej użytkowane będzie dane urządzenie.