Noże do kosiarek i maszyn

Aktywne filtry

Glebogryzarka to urządzenie służące do spulchniania i wyrównanie dużych powierzchni gleby. Szczególnie pomocna jest w trudnej uprawie gleby zbitej i gliniastej. Świetnie sprawdzi się także w dopiero co urządzanym ogrodzie. Można ją wykorzystywać do przygotowywania gleby pod uprawy i w ten sposób zaoszczędzić wiele energii i czasu. Ważną rolę w jej funkcjonowaniu spełniają noże, które, spulchniając glebę, ułatwiają wsiąkanie wody do wnętrza.

Produkty tnące do maszyn

W naszym sklepie internetowym znaleźć można wiele produktów tnących, które znajdą zastosowanie zarówno w domowych, jak i zaawansowanych technologicznie maszynach urządzeniach. W tej kategorii dostać można również solidne ostrze do kosiarek oraz wyżej opisanej glebogryzarki - w tym między innymi: odkuwki, sworznie, szekle oraz elementy wspierające do wspawania. Wszystkie produkty dostępne są w wielu wariantach wymiarowych, tak aby można było łatwo dostosować je do maszyny. Przygotowane zostały również części blaszane i odkuwane do urządzeń bijakowych wykorzystywanych do chwastów, wysokich traw, ale także krzakach.

Noże odkuwki do kosiarek

Odpowiednie i sprawne ostrza są niezbędne, by kosiarka działała prawidłowo i precyzyjnie. Ze względu na tępienie się ostrzy podczas eksploatacji, wymagane jest, by ta ważna część była regularnie sprawdzana i wymieniania. Jeśli są wyszczerbione lub złamane, ich używanie może doprowadzić do zepsucia całej maszyny. Od ich sprawności zależy również efekt koszenia trawy. Nasz sklep oferuje duży wybór noży w różnych rozmiarach zarówno uniwersalnych, jak i przeznaczonych do konkretnych modeli.

Noże bijakowe

W naszym sklepie możesz zakupić również sprawdzony sprzęt do kosiarek bijakowych w różnych rozmiarach. Zależy on od szerokości bębna albo wirnika. Nasze modele gwarantują dokładne koszenie oraz wyjątkową trwałość na ścieranie. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Stosowane są w kosiarkach sadowniczych i bijakowych. Posiadamy także części do maszyn marki Peruzzo.

Ostrza do paszowozów

Proponujemy naszym klientom również wysokiej jakości części do paszowozów. Jako intensywnie używane w gospodarstwach maszyny, powinny być one poddawane regularnym przeglądom technicznym. W ofercie sklepu znajdziesz również profesjonalne noże do paszowozów, które znacząco usprawniają pracę. Zapewniają one odpowiednie rozdrobnienie składników o odpowiedniej strukturze. Zachęcamy do zapoznania się z modelami ostrzy lewych, prawych, jak i ostrzy, dostępnych w naszym asortymencie. Elementy proponowane przez nas występują w różnych rozmiarach i kształtach dostosowanych do systemu. Zapewniamy trwałość i precyzję podczas użytkowania.

Szeroki i świetny wybór!

Polecamy również inne części zamienne do kosiarek i maszyn, wśród nich noże odkuwki do kosiarek, sworznie, szekle do noży i suporty do wspawania. Nasz sklep to duży wybór, doskonale dopasowany do potrzeb klientów asortyment oraz fachowa pomoc w doborze odpowiednich produktów!