Filtry

Kategorie

Kategorie

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Gwint

Gwint

Marka

Marka

Średnica montażowa

Średnica montażowa

Nośność

Nośność

Długość wysuwu

Długość wysuwu

Średnica nogi

Średnica nogi

Komponenty do maszyn i pojazdów

Aktywne filtry

Filtry

Kategorie

Kategorie

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Gwint

Gwint

Marka

Marka

Średnica montażowa

Średnica montażowa

Nośność

Nośność

Długość wysuwu

Długość wysuwu

Średnica nogi

Średnica nogi

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest możliwość osobnego zakupu dodatkowych komponentów do maszyn i pojazdów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ich naprawdę duży wybór. Polecamy m. in. nasze siedzenia do pojazdów rolniczych, które stanowią istotny element wyposażenia kabiny. Odpowiednio dobrane siedzenie zapewnia komfort pracy, tłumiąc tym samym wibracje oraz drgania. Fotele do maszyn rolniczych muszą bowiem posiadać odpowiednią amortyzację, by mogły sprawdzić się nawet w trakcie długotrwałej pracy w polu czy gospodarstwie. Innowacyjne rozwiązania w sprzęcie rolniczym zapewniają ergonomiczną pozycję w trakcie pracy, przez co dbają o zdrowie użytkownika. Komponenty do pojazdów i maszyn rolniczych to także: siłowniki wywrotu przyczep, zaczepy oczkowe, zaczepy rolnicze, zaczepy kulowe, kule zaczepu przyczep, nogi podporowe, wpusty, kliny, opaski, wibroizolatory gumowe, czy kierownice. Właściwie dobrane koła kierownicy zapewniają komfort prowadzenia oraz odpowiednio tłumią wibracje podczas jazdy po polu. W wyborze odpowiednich komponentów pomocą służą nasi doświadczeni pracownicy.

Części maszyn

Ważny jest komfort użytkowania maszyny, jednak należy zawsze pamiętać, że przede wszystkim liczy się jej prawidłowe działanie. Wybierając komponenty oferowane w naszym sklepie, możesz być pewien, że w Twoje ręce trafia nowa i w pełni sprawna część zamienna, która poprawi jakość korzystania ze sprzętu. Pomoże Ci ona w utrzymaniu komfortu i perfekcyjnego stanu przez długi czas.

Wibroizolatory gumowe

Dużą część naszej oferty komponentów stanowią gumowe amortyzatory, których zadaniem jest stłumienie drgań mechanicznych. Poprzez zastosowanie ich w maszynach, redukowane zostają drgania oraz hałas generowany podczas pracy. Wygłuszanie wibracji i drgań ma również wpływ na wydłużenie żywotności sprzętu. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z niego przez lata, ciesząc się komfortem i bezpieczeństwem. Nie należy zapominać, że zbyt duża częstotliwość drgań wpływa negatywnie na zdrowie oraz funkcjonowanie człowieka.

Zaczepy do maszyn

Ten rodzaj komponentów umożliwia bezpieczne i stabilne połączenie pojazdu z doczepianym do niego urządzeniem. W ofercie naszego sklepu posiadamy zaczepy rolnicze, oczkowe oraz kulowe. Dzięki nim możemy agregować sprzęt przy równomiernym rozłożeniu jego obciążenia i siły. Nasze produkty są solidne i łatwe w obsłudze, a przy tym gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Wykorzystanie zaczepów oczkowych i obrotowych umożliwia szybkie, a także niezawodne łączenie maszyny z pojazdem ciągnącym.

Siedzenia

Dajemy Ci możliwość zakupienia niezbędnych komponentów. Do nich należą między innymi siedzenia do ciągników i urządzeń rolniczych. Są one bardzo ważnym elementem wyposażenia kabiny, mającym wpływ na komfort pracy i samej jazdy. Modele, które proponujemy skutecznie wygłuszają oraz amortyzują wszelkie drgania i wibracje. Nabędziesz u nas produkty przeznaczone do konkretnych pojazdów, jak i uniwersalne. Do urządzeń, wózków widłowych czy ciągników polecamy siedzenia z regulacją położenia i naciągu sprężyn amortyzujących. Bardziej zaawansowane modele posiadają możliwość pneumatycznej amortyzacji oraz regulacji wysokości. Kompletując naszą ofertę, zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość produktów, a także na komfort podczas ich użytkowania. Sprawdź!