Pasy klinowe

Aktywne filtry

Choć technologia stale się rozwija, istnieją części, które uchodzą za niezastąpione. Z całą pewnością zaliczyć można do nich pasy klinowe. Są to produkty będące niezwykle istotnym elementem składowym układu napędowego nie tylko w samochodach, ale też wielu maszynach rolniczych: traktorach, kombajnach, ciągnikach, a także innych pojazdach używanych podczas pracy w gospodarstwie. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie nieprzerwanego funkcjonowania mechanizmów. Wiemy doskonale, jak ważne jest, by każda z maszyn wykorzystywana na roli była w pełni sprawna, gdyż od tego zależeć może wysokość zebranych plonów lub też przygotowanie ziemi na czas pod uprawę. Z tego też względu w naszym asortymencie znajdziesz wiele wariantów pasów klinowych, które mogą być wykorzystane do obecnych na rynku modeli kombajnów czy też traktorów.

Pasy klinowe pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze

Bardzo często zdarza się, że podczas eksploatacji maszyn rolniczych jakaś część ulega zużyciu lub zniszczeniu. Niestety dotyczy to także pasów klinowych, które przecierają się lub zrywają. Warto wtedy mieć na wyposażeniu warsztatu zapasowe produkty, które w przypadku wystąpienia awarii pozwolą na szybką naprawę, a co za tym idzie, przełoży się na oszczędność czasu i pieniędzy. Każdy dzień niedziałania kombajnu, ciągnika czy też traktora np. podczas żniw generuje duże straty. Dzięki proponowanym elementom napędu zminimalizujesz ryzyko przestoju w prowadzonych pracach, a także przyspieszysz prace konserwacyjne.

Szeroki wybór pasów klinowych w sklepie MARO-TECH

Znajdujące się w naszym asortymencie pasy klinowe spełniają powszechnie obowiązujące normy, jeśli chodzi o parametry oraz wymiary. Dzięki temu nie musisz przejmować się o jakość oferowanych produktów. Elementy napędu możesz dobrać na podstawie gotowych numerów seryjnych, co sprawia, że nie występuje konieczność mierzenia każdego pasa. Jeżeli masz problem z odpowiednim doborem produktu, nie musisz podejmować wyboru samodzielnie. Zgłoś się do nas, a nasi specjaliści pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji. Na stanie posiadamy wiele elementów układów napędowych, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz produkt, który będzie pasował do Twojej maszyny.