Komponenty do maszyn i pojazdów - Siedzenia

Active filters

Siedzenia do ciągników i maszyn rolniczych stanowią niezbędny i istotny element wyposażenia kabiny. Zapewniają komfort pracy i tłumią wibracje oraz drgania. Siedzenia są przeznaczone do pojazdów rolniczych, przemysłowych oraz komunalnych, posiadają amortyzację i doskonale sprawdzają się nawet w trakcie długotrwałej pracy w polu, w gospodarstwie.

Oferujemy szeroki asortyment siedzeń uznanych producentów przeznaczonych do konkretnych modeli ciągników  i maszyn, a także siedzenia uniwersalne. Siedzenia uniwersalne amortyzowane mają regulację położenia i naciągu sprężyn amortyzujących. Sprawdzają się nie tylko w ciągnikach, ale i w wózkach widłowych oraz maszynach budowlanych. Fotele prezentują wysoką jakość wykonania, część modeli posiada homologację. Zaawansowane modele posiadają regulowaną amortyzację pneumatyczną, regulację wysokości, oparcia, podłokietników, części lędźwiowej kręgosłupa. Dodatkowo są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Innowacyjne rozwiązania w jeszcze większym stopniu tłumią niepożądane wibracje i zapewniają ergonomiczną pozycję w trakcie pracy. Dodatkowym atutem są udogodnienia, między innymi zamykana kieszeń na dokumenty umieszczona z tyłu siedzenia. 

Każdy z prezentowanych modeli został starannie dobrany do oferty sklepu internetowego Maro-Tech, aby zagwarantować wysoką jakość, komfort użytkowania i niezawodność. Uzupełnieniem oferty są akcesoria, jak uniwersalna, obrotowa podstawa pod siedzenia, umożliwiająca obrót o 360°, z możliwością blokady co 15°.