Kalamitka 90*  M10x1,25
  • Kalamitka 90*  M10x1,25

Kalamitka 90* M10x1,25 — Kalamitki kątowe 90*

3,20 zł
Brutto 48h
M10X1,25/90
Dostępnych produktów: Dużo

Kalamitka kątowa 90* wkręcana gwint M10x1,25 ocynk.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kalamitka kątowa 90* wkręcana, gwint M10x1,25 ocynk.

Kalamitki kątowe 90° umożliwiają precyzyjne dozowanie smarów w różnego typu urządzeniach do miejsc umieszczonych pod kątem prostym od źródła. Są to niewielkie, jednak bardzo przydatne części, stosowanie w wielu gałęziach przemysłu, przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym. Kalamitki są stosowane wszędzie tam, gdzie mechanizm działania maszyny opiera się o częste i długotrwałe eksploatowanie łożysk, w szczególności, gdy zadawanie dodatkowej ilości smaru staj się konieczne do prawidłowej pracy urządzenia. Kalamitki, inaczej smarowniczki, są odpowiednie do stosowania z niektórymi modelami smarownic. 

W naszej ofercie znajdują się smarowniczki kątowe wkręcane, o różnej wielkości i typie gwintów. Kalamitki są wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów, stali nierdzewnej, mosiądzu oraz stali ocynkowanej. Gwinty prezentowanych części mogą być typu M6, M8 lub M10. Końcówka także może mieć różny kształt: kulowy, wklęsły, kątowy, kapturowy. Dzięki gwintowi montaż kalamitki jest bardzo prosty i zapewnia stabilne, trwałe połączenie. 

Dłuższa żywotność i bezproblemowa, długotrwała praca urządzenia może opierać się o smarowanie łożysk, dlatego niezwykle istotny jest odpowiedni dobór akcesoriów do smarowania, w tym kalamitek kątowych. Dzięki nim uzyskuje się zniesienie tarcia na całej powierzchni łożysk i  spowolnienie ich zużycia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą i wyboru najlepszych kalamitek, pasujących do swoich potrzeb i oczekiwań.